ZAPROSZENIE
Fundacja Veritas zaprasza serdecznie młodzież, studentów i dorosłych do udziału w Tygodniu Społecznym, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 23-27 października (od poniedziałku do piątku). Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do nas. Grupa organizacyjna będzie dobrą okazją do przeżycia ciekawej przygody i poznania innych zaangażowanych społecznie osób, a także do uczestnictwa interesującym dla Szczecina wydarzeniu.
Aby dołączyć do grona społeczników wystarczy napisać wiadomość mailową na adres manager@tydzienspoleczny.pl przesyłając imię, nazwisko i numer telefonu.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Szkolenia:

  1. Grupa – Zespół Organizacyjny Tygodnia Społecznego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztatach integracyjno-rozwojowych, przygotowanych specjalnie dla osób chcących zaangażować się w prace przygotowawcze do wydarzenia. Warsztat odbędzie jutro (19 października 2017r.) o godzinie 18:30 Cafe Secesja (aleja Papieża Jana Pawła II 19).
    Prowadzący: dr. inż. Michał Rylski – akredytowany coach Noble Manhattan Coaching.
  2. Zagrożenia – Zespół Organizacyjny Tygodnia Społecznego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu o reagowniu na zagrożenia, przygotowanym specjalnie dla osób chcących zaangażować się w prace przygotowawcze do wydarzenia. Warsztat odbędzie się (informacja niebawem) w Szczecinie. Prowadzący: Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

 Zapraszamy serdecznie
Zespół Organizacyjny Tygodnia Społecznego